JaF: Rychlonákupy 2#

22. června 2015 v 19:11 | JaF |  Rychlonákupy
Opět jsem po sto padesáti letech zavítala do naši maloměstské drogerie Teta a rozhodla se, že si ku příležitosti dobrého vysvědčení udělám malou radost. I když jsem nic konkrétního nepotřebovala a na prohlídku jsem měla poměrně málo času, pár věcí jsem si nakonec vybrala.


Jako první jsem sáhla po paletce SMOKEY Colour Eyeshadow /110 Kč +-/ od značky UMA. Tato paletka mne uchvátila svým šedivým podtónem v téměř každém ze šesti stínů. Ačkoliv jsem už při nákupu byla smířená s tím, že možná nebude paletka nic moc, opak byl pravdou. Při prvním zkušebním líčení jsem použila k balení přiložený aplikátor, ale to byl děs běs. Štěteček je hrubí a houbička zřejmě pro ozdobu, proto jsem se nalíčila svými štětci. Výsledek byl boží i přes to, že paletka lehce práší. Pigmentace není nejlepší, ale mně naprosto vyhovuje.
Jako další mi padly do oka Scandaleyes Thick & Thin Eyeliner /150Kč +-/ od Rimmel London. Původně jsem šla pro jiné, ale nakonec zvítězily linky právě od Rimmelu. Hrot fixu je příjemný, linky vydržely celý den, a vydržely dokonce i mou "procházku" deštěm. Takže za mne jasní favorité.

O korektoru So perfect stay /50 Kč +-/ od Miss Sporty se snad ani nebudu nějak zvlášť rozepisovat. Jde o dobrý tuhý korektor, kterého vlastním už asi sto padesáté balení. Jde o mojí stálici, protože výborně kryje drobné nedokonalosti, vydrží celý den a na obličeji ho skoro necítím.


No, tohle byly mé malé nákupy. Doufám, že o prázdninách budu mít víc příležitostí navštívit drogérie a utratit zase veškeré své peníze (jako vždy :-)).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 PauliNe PauliNe | Web | 23. června 2015 v 16:46 | Reagovat

Paletka vypadá hezky :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama