Červen 2015

JaF: Recenze: Miss Sporty - OH MY GEM! - 004 Blue Fusion

30. června 2015 v 15:24 | JaF |  Recenze
Má cesta k tomuto laku byla opravdu podivná. Byla jsem v "drogérce", kde mi právě on padl do oka. Prohlížela jsem si ho asi patnáct minut, ale nakonec jsem sáhla po jiném, a když jsem přišla domů, docela jsem litovala toho, že jsem si ho nekoupila hned. S laky od Miss Sporty mám docela dobré zkušenosti, takže jsem si řekla, že si ho při příští návštěvě koupím. Druhý den ke mně přišla má mamka a dala mi do ruky právě Miss Sporty - OH MY GEM! - 004 Blue Fusion /50 Kč +-/. Myslela jsem si, že mě klepne, jelikož mi drahá maminka řekla, že ho měla pro mě koupený už několik dní. A kdo chce mít doma dva stejné laky, že ano... Nakonec se z toho vyklubala pěkná náhoda.


JaF: Wishlist 1#

24. června 2015 v 18:30 | JaF |  Wishlist
Kdybych si měla vybavit jednu věc, kterou ve svém životě nutně potřebuji, vybavím si vůni REVEAL od firmy Calvin Klein. Ani nevím proč, ale zaujalo mne na ní vlastně vše (včetně Charlieho Hunnama, který byl pro mužskou verzi vůně tváří). Obal vypadá luxusně a prakticky. Po přečtení recenzí jsem byla v rozpacích, protože se názory od sebe liší. Někdo píše, že je to jenom další obyčejná vůně, další napsala, že nic lepšího ještě nikdy necítila. Podle mne se výborně hodí do letních dní, protože kombinuje lehké i těžké vůně. Mám v plánu si objednat vzorek, protože koupit si celou vůni bez toho, aby ji předtím mohla vyzkoušet, je blbost. Pokud si REVEAL někdy koupím, určitě můžete čekat na recenzi.:)


JaF: Rychlonákupy 2#

22. června 2015 v 19:11 | JaF |  Rychlonákupy
Opět jsem po sto padesáti letech zavítala do naši maloměstské drogerie Teta a rozhodla se, že si ku příležitosti dobrého vysvědčení udělám malou radost. I když jsem nic konkrétního nepotřebovala a na prohlídku jsem měla poměrně málo času, pár věcí jsem si nakonec vybrala.